2 Mayıs 2012 Çarşamba

2012 İlkbahar - Yaz Trendlerinde RENKLER


2012 İlkbahar - Yaz modası için, önde gelen modaevleri çeşitli tasarımlarını daha kış aylarından başlayarak tanıttılar. Bu tasarımları sokaklarda görmeye başlamamız gereken günlerdeyiz, ama havalar bugüne kadar buna izin vermedi. Belki bu haftadan sonra, giysiler de havalarla birlikte "mevsim normallerine" döner umudundayım.

Peki, giyim olayı mevsim normallerine döndüğünde sokaklarda en çok dikkatimizi çeken şey ne olacak, biliyor musunuz?..

RENKLER...

Evet, pırıl pırıl, cıvıl cıvıl, canlı, parlak renkler, 2012 İlkbahar ve yaz aylarında sokakları kaplamak için bekliyor. Vitrinlerde kendini çoktan göstermeye başlayan renk cümbüşü ile sokağa çıkmak için kadınlar sabırsızlıkla bekliyor. Hatta, hava durumunun izin verdiği günlerde caddelerin bir anda renklenmesi de, bu konuda sabırların artık taştığını gösteriyor.

Bu canlı renkler içinde neler yok ki...
Sarının, turuncunun, kırmızının türlü tonları; siyah ve beyaz, mavi, turkuaz, nane yeşili, eflâtun tasarımlar, bu yıl da kadınların bulunduğu ortamları renklendirecek. Kış aylarında yapılan öngörüler, bu yazın temel renginin eflâtun/leylâk olacağını söylüyordu; ama diğer renklerin de en az leylâk kadar vitrinleri ve podyumları doldurmasına bakılırsa, bu yaz gerçek bir gökkuşağı yazı olacak.

Şimdi gelin, 2012 ilkbahar ve yaz modasının podyumlardaki görüntüleri ile bu renklere göz atalım:

Konunun tamamlayıcısı iki yazı:

--> 2012 Yaz Modasında DESENLER

--> 2012 Yaz Modasında STİLLERFotoğraflar: modagrafya.com

1 yorum:

  1. Babet modelleri ile ilgilenirken bloğunuzu keşfettim Babet çeşitleri derken Paylaşımlarınız harika buldum ve beğeni ile takip ediyorum.
    http://babetto.net/
    Babet Modelleri

    YanıtlaSil